داده بازار کجاست؟

شرکت آگنا خدمات آماری متنوعی را در حوزه اجرای طرح‌های آمارگیری و جمع‌آوری داده ارائه می‌کند؛ اما داده بازار پلتفرم نوینی از بانک داده است که برای اولین بار توسط آگنایی‌ها راه‌اندازی شده است تا شما با کمترین هزینه بتوانید به بی‌شمار داده در حوزه‌های مختلف علوم اقتصاد، اجتماعی، جمعیت شناسی، صنایع غذایی، پزشکی و سلامت، کنترل کیفیت و … دسترسی داشته باشید؛ اما با این حال حتما می‌پرسید داده بازار کجاست؟ چه امکاناتی را در اختیار پژوهشگر قرار می‌دهد؟ چگونه می‌توان از محصولات داده‌ای آگنا استفاده کرد؟ و …

در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهیم و می‌گوییم چگونه می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه و بدون اجرای طرح‌های پردردسر آمارگیری به بی شمار داده دسترسی پیدا کنید و از مزایای محصولات داده‌ای و خدمات پشتیبانی آگنا بهره‌مند شوید.

در ابتدا باید بگوییم داده بازار آگنا در واقع شکل جدیدی از پلتفرم بانک‌های داده است که با ارائه محصولات و خدمات متنوع این امکان را به شما می‌دهد تا بدون نیاز به اجرای تحقیقات میدانی به جمع‌آوری داده پرداخته و در کسری از زمان فایل حجیمی از داده‌ها را در اختیار داشته باشید. آگنا به منظور تامین نیازهای داده‌ای افراد، سازمان‌ها و شرکت‌ها محصولات و خدمات متنوعی را در نظر گرفته است که شما می توانید این تنوع را در موضوعات مختلف محصولات داده‌ای مشاهده کنید یا با بررسی خدمات گسترده آگنا در حوزه پژوهش و استفاده از آنها مطالعات و مقالات پژوهشی خود را توسعه دهید.

داده بازار

آگنا کالا یا بانک داده مسئله این است!

شاید بپرسید با وجود منابع گسترده داده‌های ثبتی در سراسر جهان و بانک‌های داده مختلف چرا باید از داده بازار آگنا استفاده کنیم؟

قطعا سوال به جایی است؛ اما اجازه دهید پاسخ این سوال را در بین محصولات متنوع آگنا جستجو کنیم!

آیا در بین این محصولات فایل تکراری مشاهده می‌کنید؟ آیا آگنا کالاها تماما در یک حوزه هستند؟ اصلا نمونه‌ای از آگنا کالاها و محصولات داده بازار آگنا را در بانک‌های داده‌ای خارجی دیده‌اید؟ در پلتفرم‌های داخلی و ایرانی چه؟

بله، این تفاوت داده بازار آگنا است! ما با بهره مندی از اصول علمی و دانش آمار سعی داریم به عنوان یک متخصص آماری نشان دهیم داده‌ها در هر شکل و حوزه‌ای ارزشمند هستند، از این رو با بررسی و مطالعه موضوعات متنوع در تلاش هستیم آگنا کالاهایی را به شما معرفی کنیم که مثالی از آنها در هیچ کجای جهان ارائه نشده است. بنابراین متخصصان و کارشناسان آماری آگنا تکرار پژوهش‌های قبلی را کنار گذاشته‌اند تا شما بتوانید جدیدترین و کمیاب‌ترین داده‌ها را در کمترین زمان ممکن به دست آورید. بنابراین اگر به دنبال جمع‌آوری داده خاصی هستید، آن را در داده بازار آگنا جستجو کنید!

آگنایی‌ها با در نظر داشتن کیفیت داده‌ها به عنوان یک الزام مهم در رسیدن به تحلیل‌های مطلوب، به جمع‌آوری داده‌های درست و باکیفیت می‌پردازند؛ اما فراموش نکنید که آگنا به عنوان یک شرکت آماری ارائه دهنده محصولات داده‌ای با ارائه خدمات پشتیبانی در تمام مراحل اجرای پروژه همراه شماست تا کیفیت داده‌های خود را تضمین کند و این در حالی است که این خدمات چندان در سازمان‌ها و بانک‌های ارائه دهنده فایل‌های داده‌ای رایج نیست.

بانک داده

داده بازار با ارائه آگنا کالا چه امکانات و مزایایی دارد؟

اکنون با بررسی تفاوت‌های داده بازار با بانک‌های داده کاملا مشخص است که در دریافت فایل‌های داده با منابع کاملا معتبر و باکیفیتی مواجه هستیم؛ اما لازم است یادآور شویم که بانک‌های داده نیز به ارائه داده درست، داده باکیفیت، داده معتبر و منطقی می‌پردازند و قطعا اطلاعاتی که از طریق داده ثبتی در اختیار پژوهشگر قرار می‌دهند، اطلاعات کاملا درستی است.

با این حال دریافت خدمات آماری از جمله خدمات ارائه شده در زمینه جمع‌آوری داده از یک شرکت آماری قطعا تفاوت‌های بیشتری با بانک‌های داده و منابع داده ثبتی دارد. بنابراین داده بازار به عنوان یک پلتفرم نوین بانک داده که توسط شرکت آماری آگنا ارائه می شود، قطعا امکانات و مزایای بیشتری برای محققین، پژوهشگران، صاحبان کسب و کار و مدیران خواهد داشت که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی به انواع دادهها

طبقه بندی موضوعات و تدوین فایل‌های داده‌ای در حوزه‌های مختلف علمی این امکان را به شما می‌دهد تا در هر حوزه و رشته‌ای به راحتی به انواع داده‌ها و اطلاعات مهم دسترسی داشته باشید.

  • فارغ از هرگونه آمارگیری

بدون نیاز به اجرای پژوهش‌های میدانی و طراحی آمارگیری به راحتی و با چند کلیک ساده داده مورد نیاز خود را با قیمت مناسب همراه با خدمات آماری آگنا به دست آورید.

  • کیفیت تضمین شده

کیفیت داده‌ها اصل اساسی در اجرای پرو‌ژه‌های مختلف و رسیدن به نتایج درست و منطقی است. آگنا با بهره‌مندی از تیم حرفه‌ای متخصصان آماری خود کیفیت محصولات داده‌ای را تضمین می‌کند و در قبال محصولات و خدمات ارائه شده خود همواره پاسخگو است.

  • آگناکالای سفارشی

آگنا در هر حوزه محصول داده‌ای خاصی را برای شما در نظر دارد؛ اما اگر داده مرتبط با موضوع خود را بین آگناکالاها پیدا نمی‌کنید، می‌توانید با سفارش محصول مورد نظرتان از خدمات آگناکالای سفارشی بهره مند شوید.

دسترسی به انواع داده

چگونه آگنا کالا را خریداری کنیم؟

در خصوص خرید از داده بازار و دریافت فایل داده، آگنا با ارائه خدمات گسترده روش های مختلفی را برای تکمیل فرایند خرید در نظر گرفته است؛ اما پیش از آن شما می‌توانید اطلاعات آگنا کالاهای ارائه شده را روی سایت بررسی کرده و در نهایت با بررسی کامل مشخصات هر محصول آگنا کالای مورد نظرتان را خریداری کنید؛ اما اگر برای خرید سردرگم هستید یا نیاز به مشاوره دارید، با آگنا تماس بگیرید!

مشاوره با یک آماردان پس از شکست در یک آزمایش، نمی‌تواند تغییری در جواب آزمایش ایجاد کند؛ اما می‌تواند علت شکست در آزمایش را توضیح دهد. بنابراین چه بسا بهتر باشد که پیش از اجرای یک آزمایش و در همان مراحل آغازین با یک متخصص مشورت کنید تا چهارچوب دقیق‌تری برای اجرای پروژه خود داشته باشید.

آگنا با ارائه خدمات گوناگون در حوزه مشاوره آماری می‌تواند در زمان خرید و سفارش آگنا کالا نیز شما را راهنمایی کند. بنابراین می‌توانید برای خرید آگنا کالا با ما تماس گرفته و در نهایت پس از دریافت یک مشاوره تخصصی از کارشناسان حرفه‌ای ما داده مورد نیازتان را با خرید محصولات متنوع داده بازار به دست آورید.

خرید آگنا کالا